“Toyota Yaris”/ Krimet e Rënda shpallin mos kompetencën, lirohen të ndaluarit - Bota Sot
“Toyota Yaris”/ Krimet e Rënda shpallin mos kompetencën, lirohen të ndaluarit

Shqipëria

“Toyota Yaris”/ Krimet e Rënda shpallin mos kompetencën, lirohen të ndaluarit

Më: 17 janar 2020 Në ora: 17:20
Vendimi është dhënë nga gjyqtari Lazër Sallaku

Gjykata e Krimeve të Rënda ka shpallur mos kompetencën për dosjen “Toyota Yaris” në të cilën u gjetën 3.4 milion euro.

Vendimi është dhënë nga gjyqtari Lazër Sallaku dhe ka vendosur detyrim paraqitje për të përfshirët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat