Makina bëhet copë në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi humb kontrollin e përplaset me murin - Bota Sot
Makina bëhet copë në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi humb kontrollin e përplaset me murin

Shqipëria

Makina bëhet copë në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi humb kontrollin e përplaset me murin

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 17:02
Makina bëhet copë në autostradën Tiranë-Durrës, shoferi humb kontrollin e përplaset me murin

Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë- Durrës.

Mësohet se incidenti ka ndodhur në zonën pranë Shkozetit.

Në aksident është përfshirë vetëm një automjet.

Nga raportimet e para dyshohet se shoferi ka humbur kontrollin e automjetit dhe është përplasur me bordurën ndarëse.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ngjarja.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për zbardhjen e plotë të situatës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat