A po rikthehet Vildanja në krye të Kastriotit? - Bota Sot
A po rikthehet Vildanja në krye të Kastriotit?

Volejboll

A po rikthehet Vildanja në krye të Kastriotit?

Nga: K. Goca Më: 26 korrik 2019 Në ora: 15:37
Edon Ibrahimi dhe Vildane Jashari

Klubi i volejbollit Kastrioti nga Ferizaj (femrat), ende është pa kryetrajner por që pritet brenda një periudhe që të caktohet se cili do t’i prijë skuadrës në edicionin e ri. 

Edon Ibrahimi ka dhënë dorëheqje para disa ditëve për shkak se ka angazhime me kombëtaren e Kosovës për grupmoshat e reja.

Flitet e përflitet se Vildane Jashari ka gjasa që të rikthehet si kryetrajnere por ende nuk dihet, pasi që klubi shikon të gjitha mundësitë se kujt t’ia besoj timonin e ekipit.

Dikush nuk e përjashton mundësinë që edhe Edon Ibrahimi të rikthehet ani se ka dhënë dorëheqje, por disa thonë se Vildanja është shumë afër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...