Revoltohet Mehmeti: Gërminë, a mundeni me na e ndal?

Volejboll

Revoltohet Mehmeti: Gërminë, a mundeni me na e ndal?

Nga: K. G. Më: 5 shtator 2019 Në ora: 11:26
Revoltohet Mehmeti: Gërminë, a mundeni me na e ndal?

Drejtori i klubit të volejbollit Prishtina F, Mehmdi Mehmeti, është revoltuar me një rast që i ka ndodhur dhe ka shkruar disa rreshta në profilin e tij në facebook.   

“Na thanë se Ju nuk mundeni të ushtroni në Sh.F "Faik Konica".

Pse!!!??? Gërminë, a mundeni me na e ndal...

Po shpresojmë që Jooo”, shkruan Mehmeti, që pretendon me ekipin e tij të luftojnë për katër vendet e para.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat