Universiteti i Tetovës sjell malazezin

Volejboll

Universiteti i Tetovës sjell malazezin

Më: 7 shkurt 2020 Në ora: 16:33
Universiteti i Tetovës sjell malazezin

Klubi i volejbollit Universiteti ngaTetova ka arritur që në radhët e saj të sjellë reprezentuesin e Malit të Zi, Vladimir Bojiq.

Lojtari pas vete ka një karrierë te gjatë, duke luajtur në vende te ndryshme si Katar, Serbi, Mal të Zi etj.

Ne si klub i urojmë mirëseardhje dhe shpresojmë ne rezultate pozitive pasi që me këtë transfer jemi kandidat serioz për titullin kampion, njofton KV Universiteti i Tetovës.

Tetovarët synojnë rezultate sa më të mira në pjesën e dytë të kampionatit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat