Kryesuesja Kampionatit të Kosovës, vazhdojnë me vrapime por duke i respektuar rregullat

Volejboll

Kryesuesja Kampionatit të Kosovës, vazhdojnë me vrapime por duke i respektuar rregullat

Nga: K. G. Më: 17 mars 2020 Në ora: 13:34
Kryesuesja Kampionatit të Kosovës, vazhdojnë me vrapime

Kryesuesja e Superligës së Kosovës, M Technologie nga Prishtina, sot kanë vrapuar në Gërmi dhe kanë respektuar rregullat, që të janë në distancën e paraparë njëra me tjetrën.

Volejbollistet e M Technologie  shpresojnë se shumë shpejt do të tejkalohet.

“Ekipi im sot ishte ne vrapim, ecje në Gërmi!

Shumë shtete e kanë përfundu kampionatin, duke e marr në konsideratë shëndetin e sportistëve si primare para kompeticioneve”, thotë Krasniqi për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat