KV M-Technologie i jep madhështi festës së Flamurit!

Volejboll

KV M-Technologie i jep madhështi festës së Flamurit!

Nga: K.Goca Më: 24 nëntor 2020 Në ora: 21:58
KV M-Technologie i jep madhështi festës së Flamurit!

Kampionja në fuqi, M-Technologie nga Prishtina, me kryetrajnerin Naser Krasniqi, po përgatiten për sfidat e ardhshme dhe për fitoren e radhës!

Kësaj radhe befasojnë për të mirë, me një foto të bukur dhe në prapavijë është Flamuri Kombëtar.

KV M-Technologie i jep madhështi festës së Flamurit – 28 Nëntori! Synimi i këtij kolektivit është që edhe Ditën e

Flamurit Kombëtar ta festojnë sa më mirë.

Volejbollistet përveç që janë me mendje të ndeshjet kampionale, fokusin e kanë edhe të festa Kombëtare. Volejbollistet, të gjtiha me duar bëjnë shqiponjën dykrenore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat