Derbi në Ferizaj 

Volejboll

Derbi në Ferizaj 

Më: 2 prill 2021 Në ora: 12:20
Derbi në Ferizaj 

Në vikend zhvillohen ndeshjet e javës së tetë në Superligen A në volejboll, në konkurrencën e meshkujve.

Ndeshja derbi e kësaj javë luhet në Ferizaj në mes të Ferizajt dhe Dritës. 

Tashmë kur kanë mbetur edhe tri javë deri në përfundim të pjesës së rregullt dihen edhe ekipet pjesëmarrëse në play-off. 

Image

Ferizaj, Peja, Drita dhe Golden Eagle Theranda kanë siguruar play-off-in. Mbetet që të mësohen vetëm pozitat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat