Bleona Kadriu me statistika impresive!

Volejboll

Bleona Kadriu me statistika impresive!

Më: 15 maj 2021 Në ora: 22:20
Bleona Kadriu me statistika impresive!

Bleona Kadriu me statistika impresive!

Volejbollistja e Kombëtares së Kosovës në volejboll, Bleona Kadriu, ka shkëlqyer në ndeshjen e fundit të kualifikimeve në CEV EuroVolley.

Ajo ka patur statistikë mbresëlënëse, prej 15 pikëve, 2 ase nga 18 shërbime dhe një kontribut dukshëm më të avansuar, në krahasim me ndeshjet tjera.

Kadriu ishte pikëshënuesja më e mirë e Kombëtares në duelin me Malin e Zi, ku Kosova e fitoi setin e parë në debutimin e saj në këto kualifikime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat