Operohet Hajdaraj 

Volejboll

Operohet Hajdaraj 

Më: 3 qershor 2021 Në ora: 15:56
Operohet Hajdaraj 

Volejbollisti i Ferizajt, Bardhyl Hajdaraj, e kalon me sukses operimin.

Volejbollisti më i mirë në edicionin e fundit të “Laureatëve 2020”, Bardhyl Hajdaraj, e ka kaluar me sukses ndërhyrjen kirurgjike.

Pas lëndimit të pësuar në fund të edicionit, volejbollisti i KV Ferizaj, Hajdaraj me sukses e ka kaluar edhe procesin e operimit.

Ai është vizituar nga presidenti i FVK-së Bahri Gjinovci dhe sekretari i përgjithshëm Valon Nikçi, të cilët duke e uruar për shërim të shpejtë, i kanë ofruar mbështetjen e parezervë në tejkalimin e kësaj sfide.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat