Vjosa Osmani publikon pamje nga Kamenica – ja për çfarë u zotan

Zgjedhjet 2021

Vjosa Osmani publikon pamje nga Kamenica – ja për çfarë u zotan

Më: 8 shkurt 2021 Në ora: 16:27
Vjosa Osmani dhe Albin Kurti në Kamenicë

Vjosa Osmani bashkë me Lëvizjen Vetëvendosje ishin sot në Kamenicë.

Ata në këtë fushatë zgjedhore, po duket që kanë një përkrahje të madhe.

Ajo publiko edhe disa fotografi nga Kamenica, ku thotë se është e gatshme për ndryshim.

Sipas Osmanit, u zotuan që me një shumicë parlamentare që do të marrin me 14 shkurt, do të bëjnë të mundshme një perspektivë që shteti të jetë garantues dhe lehtësues i jetës së qytetarëve.

Postimi:

Kamenica e gatshme për ndryshim. U zotuam se me një shumicë parlamentare që do ta marrë besimin më 14 shkurt do ta bëjmë të mundshme një perspektivë, në të cilën shteti është përveç se garantues edhe lehtësues i jetës së qytetarëve!

#krejtdhedrejt 127

Kamenica e gatshme për ndryshim. U zotuam se me një shumicë parlamentare që do ta marrë besimin më 14 shkurt do ta bëjmë...

Posted by Vjosa R. Osmani on E hënë, 8 Shkurt 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat