Baton Haxhiu: Në këto zgjedhje do ndryshojë rezultati në disa bastione

Zgjedhjet 2021

Baton Haxhiu: Në këto zgjedhje do ndryshojë rezultati në disa bastione

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 18:37
Baton Haxhiu

Publicisti Baton Haxhiu thotë se në këto zgjedhje do ketë ndryshim të rezultatit në  disa bastione.

Ai shton se pritshmëritë po përmbushen por se 45 mijë votat e diasporës do të ndryshojnë rezultatin.

“Pritshmëritë po përmbushen. Disa bastione e kanë ndryshuar rezultatin, është ndryshuar renditja në to. 45 mijë vota të disaporës nuk janë numëruar dhe ato do e ndryshojnë rezultatin”, deklaroi Haxhiu.

Ndryshe kanë mbetur edhe më pak se gjysëm ore deri tek mbyllja e vendvotimeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat