Albërija nuk po i njeh vitet, edhe më joshëse në foton më të fundit - Bota Sot
Albërija nuk po i njeh vitet, edhe më joshëse në foton më të fundit

Mediale Vip

Albërija nuk po i njeh vitet, edhe më joshëse në foton më të fundit

Më: 9 janar 2019 Në ora: 23:52
Alberie Hadërgjonaj

Albërija vjen sërish provokuese.

Alberie Hadërgjonaj ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”. 

Këngëtarja e njohur shqiptare shihet shumë në formë dhe seksi e veshur me fustanin e ngushtë dhe të prerë në pjesën e belit. 

Alberia ka vite në skenë, kurse komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme. 43 vjeçarja mahnit edhe njëherë me pamjen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...