Dafina Zeqiri gjysmë e zhveshur uron Pavarësinë e Kosovës - Bota Sot
Dafina Zeqiri gjysmë e zhveshur uron Pavarësinë e Kosovës

Mediale Vip

Dafina Zeqiri gjysmë e zhveshur uron Pavarësinë e Kosovës

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 07:46
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri ka uruar për ditëlindjen e 11 të Kosovës me një foto ku shfaqet gjysmë e zhveshur.

Sot me rastin e ditëlindjes së 11-të të shtetit të Kosovës emrat e njohur të estradës dhe jo vetëm kanë ndarë urime në llogaritë e tyre nëpër rrjete sociale, sidomos atë Instagram.

Edhe këngëtarja Dafina Zeqiri me ndjekësit e saj të shumtë ka uruar për 11 vjetorin e Kosovës dhe këtë ka zgjedhur ta bëjë pranë një fotografie profesionale në të cilën shihet gjysmë e zhveshur.

“Gezuar 11 vjetorin e pavaresise Kosove! Gezuar Shqipetari kudo qe ndodheni ”, ishin fjalët e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...