Kim Kardashian lë sërish pa fjalë - Bota Sot
Kim Kardashian lë sërish pa fjalë

Mediale Vip

Kim Kardashian lë sërish pa fjalë

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 12:28

Ajo është shfaqur me një fustan të tipit ‘vintage’ i inspiruar nga krijimi i vitit 1998 nga stilisti Thierry Mugler. Fustani tërësisht i zi kishte vetëm dy rripa në pjesën e gjoksit, i cili thuajse ekspozohej tërësisht.

Kim ka qenë gjatë gjithë kohës në vëmendjen e paparacëve dhe mediave siç ndodh rëndom me daljet e saj mjaft ekstravagante.

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...