U bë nënë një muaj më parë, Linda Halimi mahnit me format trupore - Bota Sot
U bë nënë një muaj më parë, Linda Halimi mahnit me format trupore

Mediale Vip

U bë nënë një muaj më parë, Linda Halimi mahnit me format trupore

Më: 12 prill 2019 Në ora: 07:14
Linda Halimi

Para një muaji këngëtarja, Linda Halimi u bë nënë për herë të parë.

Këngëtarja nga Vitia e cila prej vitesh jeton në Amerikë para një muaji u bë nënë e një vajze.

Meqë kanë kaluar pak kohë, Halimi ka befasuar me linjat trupore e që duket se është rikthyer në formë shumë shpejt.

Linda pas lindjes është paragjykuar mjaft shumë nga njerëzit për shkak se bashkëshorti i saj është amerikan.

Megjithatë, artistja shqiptare ka reaguar duke thënë se ndihet mjaft mirë dhe është shumë e lumtur. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...