Reperja amerikane me fustan të Blerina Kllokoqit Rugovës?! - Bota Sot
Reperja amerikane me fustan të Blerina Kllokoqit Rugovës?!

Mediale Vip

Reperja amerikane me fustan të Blerina Kllokoqit Rugovës?!

Nga: A.M. Më: 23 prill 2019 Në ora: 18:00
Joseline Hernandez

Rpeperja, aktorja dhe prezantuesja e njohur amerikane Joseline Hernandez i është bashkuar yjeve të njohura të cilat për evenimente të njohura po veshën nga kreatorja e njohur  nga Kosova, Blerina Kllokoqi Rugova.

Po, ashtu Joseline ka përzgjedhur të njëjtin fustan  nga kreatorja e njohur  edhe për bijën e saj Bonnie Bella Jordan,

Siç e shihni edhe në foto Joseline dhe Bella po shkëlqejnë me  fustanet e krijuara nga Blerina Kllokoqi Rugova./BS

 

My fave! #momanddaughtergoals

A post shared by Joseline (@joseline) on

 

Da’Bella

A post shared by Joseline (@joseline) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...