“Gati rashë nga dritarja”, Arbenita tregon sakrificën që bëri për Feron - Bota Sot
“Gati rashë nga dritarja”, Arbenita tregon sakrificën që bëri për Feron

Mediale Vip

“Gati rashë nga dritarja”, Arbenita tregon sakrificën që bëri për Feron

Më: 25 prill 2019 Në ora: 23:02
Fero dhe Arbenita Ismajli

E dashura e Feros ka habitur me një koment që ia la atij në Instagram.

Fero ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në llogarinë e tij në Instagram.

Reperi ishte veshur tejet elegant, ndërsa pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve, e mes tyre të bie në sy ai i të dashurës së tij, Arbenita.

Image

Modelja së pri i shkroi “Edhe model je, jo veq artist”, ndërsa pas këtij në komentin tjetër tregoi se gati kishte rënë nga dritarja për t’ia realizuar këtë foto atij.

“Për pas sa nuk rashë nga dritarja për këtë foto”, ka shkruar Arbenita.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...