Gëzimja me këtë puthje tregon ku gjendet - Bota Sot
Gëzimja me këtë puthje tregon ku gjendet

Mediale Vip

Gëzimja me këtë puthje tregon ku gjendet

Më: 18 maj 2019 Në ora: 22:46
Gëzime Krasniqi,

Po vazhdon që të mbetet nusja më e përfolur dhe më e komentuar.

Gëzime Krasniqi, tashmë po gëzon epitetetin e më të famshmes në vend, sidomos pas martesës kjo dukuri iu shtua më tepër.

U martua me të birin e këngëtares më të madhe, Remzies, dhe tani po përjeton një histori dashurie që rrallë kush mund ta ketë dhe ta përjetojë.

Gëzimja, edhe më shumë po jeton ditët më të lumtura të jetës së saj, pasi edhe ka nisur muajin e mjaltit me Hamzën.

Çifti momentalisht ndodhen në New York, aty edhe ku po ndajnë momente dashurie, dhe që me puthjet e tyre lënë për të kuptuar se ku ndodhen dhe se sa mirë po kalojnë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...