Motrat Vjollca bëhen bashkë në qytetin italian - Bota Sot
Motrat Vjollca bëhen bashkë në qytetin italian

Mediale Vip

Motrat Vjollca bëhen bashkë në qytetin italian

Më: 18 maj 2019 Në ora: 23:31
Marina dhe Luana Vjollca

Luana dhe Marina Vjollca po kalojnë vikendin në Venice.

Luana dhe Marina Vjollca janë një nga figurat televizive më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Dje Marina festoj ditëlindjen e saj të 29-të, dhe si duket festimet po vazhdojnë ende nga motrat Vjollca, të cilat shihen duke shijuar vikendin e tyre.

Image

Në një video të publikuar në Instastory, Marina ndan me ndjekësit e saj disa momente nga pushimet me motrën në Venice.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...