Eva dhe Ryan po i mësojnë fëmijët të flasin spanjisht - Bota Sot
Eva dhe Ryan po i mësojnë fëmijët të flasin spanjisht

Mediale Vip

Eva dhe Ryan po i mësojnë fëmijët të flasin spanjisht

Më: 21 maj 2019 Në ora: 21:18
Eva Mendes dhe Ryan Gosling

Eva Mendes dhe Ryan Gosling po ua mësojnë gjuhën spanjolle fëmijëve të tyre.

Aktorja 45 vjeçare foli për vajzat e saj, në një intervistë të re për The Talk.

“Unë jam kubane dhe po përpiqemi t’i mësojmë fëmijët të flasin gjuhën spanjolle por qenka më e vështirë se që e kishim menduar”, tha Eva.

Eva gjithashtu tregoi se arsyeja e vetme për të pasur fëmijë ishte Ryan Gosling.

“Unë nuk isha prej atyre grave që me të vërtetë donin fëmijë, por më pas u dashurova në Ryan”, shpjegoi ajo.

“Më pas i thashë ‘dua fëmijë me ty”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...