Gjiko e kalon ditën pranë personave më të dashur të tij - Bota Sot
Gjiko e kalon ditën pranë personave më të dashur të tij

Mediale Vip

Gjiko e kalon ditën pranë personave më të dashur të tij

Më: 5 korrik 2019 Në ora: 16:29
Gjiko dhe Elita Rudi

Gjiko ditën e sotme e kaloi pranë Elitës dhe Zërit.

Gjiko gjatë ditës së sotme u relaksua pranë personave më të dashur të tij.

Në rrjete sociale, reperi ka publikuar disa imazhe, në të cilat shfaqet shumë i lumtur në krahët e Elitës, e nuk mungonin as veprimet qesharake të tij.

Image

Në një tjetër fotografi, ai shfaqi portretin e ëmbël të Zërit, të cilin po e mbante pranë duarve, ndërsa në kokë ia vuri një figurë të kurorës së mbretit.

Image

Kujtojmë se ditë më parë, Gjiko publikoi projektin “Coco Jumbo”, i cili u prit mirë në publik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...