“Bombardohet” Mihrihe Braha, takon për herë të parë “djalin jashtëmartesor” të Naim Abazit pas 19 viteve - Bota Sot
“Bombardohet” Mihrihe Braha, takon për herë të parë “djalin jashtëmartesor” të Naim Abazit pas 19 viteve

Mediale Vip

“Bombardohet” Mihrihe Braha, takon për herë të parë “djalin jashtëmartesor” të Naim Abazit pas 19 viteve

Nga: N.Sh Më: 10 korrik 2019 Në ora: 09:56
Mihrie Braha dhe Naim Abazi

Një befasi e madhe të cilën nuk do ta harron kurrë i ka ndodhr këngëtares Mihrie Brahës, shkruan gazeta “Bota sot”.

Naim Abazi dhe Valon Maloku kishin përgatitur një kamerë të fshehtë për ta befasuar Mihrien.

Në emisionin “Përrall me Tupan”, Valon Maloku ka thirrë “djalin” e Naim Abazit, i cili ka një moshë madhore, tashmë 19 vjet.

Mihria e befasuar na kjo ngjarje, vetëm shikojke momentin e përqafimit në mes Naimit dhe “djalit” të tij.

Ajo u prek aq thellë sa që nga emocionet e mëdha që kishte mbet e shtangur.

Më pas, e kuptoi që ishte vetëm një kamerë e fshehur, mirëpo ishte me emocione dhe nga përjetimi i kësaj situate ishte mjaftë e emocionuar.

Për më shumë, shikojeni videon më poshtë:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat