Kur Dhurata Dora ishte 11 vjeçare - Bota Sot
Kur Dhurata Dora ishte 11 vjeçare

Mediale Vip

Kur Dhurata Dora ishte 11 vjeçare

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 15:57
Dhurata Dora

Dhurata Dora padyshim që është një nga këngëtaret më të pëlqyera në vend. E njohur për zërin e saj të ëmbël dhe krijimin e disa hiteve, Dhurata ka bërë që shumë fansa të jenë të apasionuar pas saj.

Duket se muzika e Dhurata kanë të përbashkëta që nga fëmijëria e saj. Ajo sapo ka publikuar fotografi kur ishte 11 vjeçare.

Pranë mikforonit, Dhurata dëshmon se ka shumë vite që mirret me muzikë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...