Labi për mjekrën dhe flokët: I shkurtova veç për sezon, e pastaj vazhdojë - Bota Sot
Labi për mjekrën dhe flokët: I shkurtova veç për sezon, e pastaj vazhdojë

Mediale Vip

Labi për mjekrën dhe flokët: I shkurtova veç për sezon, e pastaj vazhdojë

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 23:41
Labinot Tahiri

Deputeti i AKR-së dhe këngëtari Labinot Tahiri i është përgjigjur zërave pasi ai shkurtoi mjekrrën dhe flokët këto ditë, veç për klipin e ri muzikor.

Ai sonte në ‘Portal Show’ ka shpërthyer ndaj atyre që po merren me mjekrrën e tyre. Madje arsyeohet se veç këtë sezonë vere e ka shkurtu mjekrrën,  e pastaj do të vazhdojë.

‘’Ata nuk merren me të tjerët që s’kanë lesh, e me i vesh tirqet. Pasaportat i kam dorëzu me krenari me ju kallxu të rinjve se ka deputetë të përgjegjshëm në këtë vend. Puna e mjekrrës është për gjynah. Paramendo me bë lajm për lesh.  Mjekrrën dy muaj sezonë, e heqi, e tani pastaj vazhdoj. Por nuk e kam heqë krejt’, ka thënë Tahiri. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...