Enca zbulon titullin e këngës së re me një pozë shumë joshëse - Bota Sot
Enca zbulon titullin e këngës së re me një pozë shumë joshëse

Mediale Vip

Enca zbulon titullin e këngës së re me një pozë shumë joshëse

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 09:31
Enca Haxhia

Enca e ka paralajmëruar këngën e re.

Ka disa ditë që Enca Haxhia e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

E tani ajo ka vendosur ta tregoj emrin e këngës e cila vjen me videoklip dhe publikohet shumë shpejtë.

Kësaj radhe ajo ka vendosur t’i këndojë xhelozisë andaj pikërisht kështu do të titullohet kënga e re e këngëtares seksi e cila sigurisht se do të shfaqet seksi edhe në këtë këngë.

““JEALOUS” Soon ”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...