Karateisti i mirënjohur tashmë edhe me projekte të mëdha filmike - Bota Sot
Karateisti i mirënjohur tashmë edhe me projekte të mëdha filmike

Mediale Vip

Karateisti i mirënjohur tashmë edhe me projekte të mëdha filmike

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 16:50
Erkan Petekkaya dhe Enver Idrizi

Kampioni botëror absolut i karatesë, Enver Idrizi, emër i njohur ndërkombëtar në fushën e karatesë, së fundmi, ka publikuar një foto me aktorin e famshëm turk Erkan Petekkaya.

Idrizi është takuar me aktorin Petekkaya, këto ditë në Prishtinë ku kanë biseduar për mundësin e realizimit të një projekti të madh filmik.

Këtë fotografi e ka postuar idrizi në rrjetin e tij social facebook me mbishkrimin “Pritet një projekt i ri me aktorin e famshëm turk Erkan Petekkaya”./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat