Gratë e Haradinajve ju lënë pa fjalë me paraqitjen, këtë herë nga Londra - Bota Sot
Gratë e Haradinajve ju lënë pa fjalë me paraqitjen, këtë herë nga Londra

Mediale Vip

Gratë e Haradinajve ju lënë pa fjalë me paraqitjen, këtë herë nga Londra

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 16:54
Dauti, Lola, Ramushi dhe Anita Haradinaj

Anita dhe Lola shkëlqejnë edhe në Londër.

Anita dhe Lola Haradnaj po marrin pjesën në një samit në Londër, samit ky që mbledhë gradë më të fuqishme të globit.

Këtu ka dhënë fjalim edhe vetë gruaja e Kryeministrit të Kosovës, Anita, e cila ëshët përzgjedhur në mesin e shumë grave të fuqishme në botë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our roots say we’re sisters, our hearts say we’re friends #proud #globalwoman2019 #london

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

E nga ky samit motrat nita dhe Lola kanë sjellë edhe fotografi bashkë, ku duket se kanë shkëlqyer dhe kanë marrë vëmendjen e të gjithëve.

Anita Muçaj-Haradinaj është e martuar prej vitesh me kryeministrin Ramush Hardinaj dhe së bashku kanë tre fëmijë, dy djemë dhe një vajzë.

Ndërsa, Lola është e martuar prej vitesh me vëllain e Kryeministrit, Dautin dhe së bashku kanë dy fëmijë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...