Nuk kërkon shumë nga jeta, Kejvina Kthella i do këto gjëra - Bota Sot
Nuk kërkon shumë nga jeta, Kejvina Kthella i do këto gjëra

Mediale Vip

Nuk kërkon shumë nga jeta, Kejvina Kthella i do këto gjëra

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 09:03
Kejvina Kthella

Kejvina ka treguar se çfarë do nga jeta.

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, nëpërmjet publikimit të një Instastory ka treguar se çfarë do nga jeta.

“Dua të qëndroj zgjuar deri vonë me shokë të mirë dhe të qeshura. Dua udhëtime të gjata pa një destinacion. Dua të harroj çdo gjë rreth botës dhe thjesht të iki larg me njerëzit që dua”, shkruan në postimin e saj.

Kejvina njihet për pozat provokative me të cilat ka rrëmbyer zemrat e fansave.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...