Leonora Jakupi shfaqet me shumë stil - Bota Sot
Leonora Jakupi shfaqet me shumë stil

Mediale Vip

Leonora Jakupi shfaqet me shumë stil

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 12:09
Leonora Jakupi

Leonora Jakupi ka filluar të bëhet tejet aktive në Instagram.

Këngëtarja Leonora Jakupi kohët e fundit po i përdor më shumë rrjetet sociale.

Ajo publikon foto nga përditshmëria dhe jo vetëm, e së fundmi ka ndarë me ndjekësit imazhe nga realizimi i projektit të ri muzikor i cili e riktheu pas një pauze.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...