Elvana shfaqet për pushime në Spanjë, fansat: Paske dalë si… - Bota Sot
Elvana shfaqet për pushime në Spanjë, fansat: Paske dalë si…

Mediale Vip

Elvana shfaqet për pushime në Spanjë, fansat: Paske dalë si…

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 15:33
Elvana Gjata

Elvana Gjata ndodhet në Spanjë, me pushime.

Këngëtarja, pas një pauze, iu rikthye suksesshëm karrierës muzikore me produksionin e fundit, si dhe atë kinematografik, krah Ermal Mamaqit, me filmin komedi “dy gisht mjalt”.

Para projekteve të tjera, ajo po kalon disa ditë pushimi në bregdetin spanjoll.

Një foto e bërë publike nga ana e saj, e shfaq atë të veshur për plazh, megjithatë, nuk ka mbetur pa kaluar përmes kritikave nga ana e fansave siç lexohen në galeri. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat