Modelja e njohur s’e duron vapën, pozon nudo nga pushimet - Bota Sot
Modelja e njohur s’e duron vapën, pozon nudo nga pushimet

Mediale Vip

Modelja e njohur s’e duron vapën, pozon nudo nga pushimet

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 00:02
Demi Rose

Demi Rose i hoqi të gjitha në Bali.

Modelja sensuale, Demi Rose u paraqit topless në një vaskë përplot me petale lulesh në Bali, shkruan DailyMail.

Ajo është e njohur për format bombastike trupore si dhe bukurinë mahnitëse.

Demi Rose, 24 vjeçe, pozoi topless në vaskën e mbushur me petale lulesh në Bali të Indonezisë.

Image

Ylli i Instagramit shkëlqeu në fotografitë e realizuara nga fotografi Loan Love, i njohur edhe si Lolo Creative.

E grimosur në fytyrë, Demi u fotografua pa asgjë në trup, ndërsa gjoksin e mbulonte me anë të duarve.

Demi me krenari tregoi belin e sheshtë derisa pozonte para fotografit.

Me këto imazhe, Demi Rose ka tërhequr vëmendjen e 9.2 milionë ndjekësve pas famës që mori kur u përfol për romancë me Tygan.

Sa i përket formave trupore, modelja ka thënë se i përbahet rutinës së ushqimeve të shëndetshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...