Bashkëshortja në pritje të ëmbël, Gaz Paja së shpejti baba për herë të parë - Bota Sot
Bashkëshortja në pritje të ëmbël, Gaz Paja së shpejti baba për herë të parë

Mediale Vip

Bashkëshortja në pritje të ëmbël, Gaz Paja së shpejti baba për herë të parë

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 10:02
Gaz Paja dhe Ira Seferi

Aktori i njohur Gaz Paja do të bëhet baba për herë të parë. Mësohet se bashkëshortja e tij Ira Seferi është në një pritje të ëmbël.

Dyshja që kurorëzoi në martesë historinë e tyre të dashurisë në 1 qershor të këtij viti, pritet të bëhen prindër së shpejti.

Nuk dihet se sa muajshe është bukuroshja që i vodhi zemrën aktorit të “Portokalli”, por sipas burimeve në jetën e çiftit do të vijë një bekimqë do të shtojë familjen e tyre.

Momentalisht Ira dhe Gazi janë duke shijuar ditët e pushimit në Jug të vendit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...