Beatrix Ramosaj falënderon zotin për bekimin që i ka bërë

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj falënderon zotin për bekimin që i ka bërë

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 19:16
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj ka bërë një postim falënderues në Instagram.

Beatrix Ramosaj ditët e fundit i kaluar në Ibiza të Spanjës bashkë me mikeshat e saj Dorina Gegiçin dhe Aurela Hoxhën, si duket këngëtarja ka kaluar kohë shumë të mirë.

Me një postim të bërë në llogarinë e saj në Instagram artistja ka falënderuar zotin që ka bekuar atë me një shoqëri të tillë.

 

Në imazhin ku shihet mbi një motor Beatrix ka shkruar: “Faleminderit zot që më ke bekuar me shokë të vërtetë që janë si familje. Faleminderit Aurela Hoxha që e ke bërë të paharruar këtë pushim, momente që nuk do i harroj deri në fund të jetës. Tung Ibiza, faleminderit përsëri për kohën magjike. Nga perëndimi deri në lindje, i dua shokët e mi më shumë se gjithçka”.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat