Nora e bardhë si bora

Mediale Vip

Nora e bardhë si bora

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 06:49
Nora

Këngëtarja Nora Istrefi, ka postuar disa fotografi në Instagram ku shihet e bardhë si bora. E kjo ndoshta sepse Nora ende nuk ka pasur kohë për pushime që të marrë rreze dielli.

Nora si gjithmonë është shfaqur shumë tërheqëse, edhe pse duket se ka vënë shumë tualet.

Këngëtarja nuk ka shkruar asgjë më shumë se “🔥”, por ky ‘emoji’ dhe kjo foto e thjeshtë e Norës, ka mjaftuar që të grumbullojë plotë 14.4 mijë pëlqime, dhe qindra komente pozitive.

Image
ImagePor, ka raste kur Nora shfaqet edhe tepër e nxirë.
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat