Gjiko paralajmëron: “Projekti i ri shumë i smutë” - Bota Sot
Gjiko paralajmëron: “Projekti i ri shumë i smutë”

Mediale Vip

Gjiko paralajmëron: “Projekti i ri shumë i smutë”

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 17:18
Gjiko

Gjiko ka filluar punën për këngën e re.

Gjiko ka publikuar një fotografi në Instagram me të cilin ka konfirmuar se nuk do vonoj edhe shumë nga publikimi i këngës së re.

‘Projekti i ri shumë i smutë’ ishte shkrimi që reperi kishte lënë në fotografinë ku shihej pranë një ambulance. Por artisti ka vendosur të lë ende të fshehtë titullin dhe datën e publikimit.

Kujtojmë se më parë me një postim Gjiko kishte thënë se është koha për një valë të re në muzikë, tani mbetet të shihet nëse kjo këngë është pika e ndryshimit. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...