Lyrical Son bëhet romantik për ditëlindjen e gruas

Mediale Vip

Lyrical Son bëhet romantik për ditëlindjen e gruas

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 20:04
Lyrical Son me bashkeshorten

Lyrical Son i bëri urim special bashkëshortes.

Lyrical Son ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar gruan, Gresën, me rastin e ditëlindjes.

Në urimin e tij, ai e quajti Gresën super-nënë dhe super-grua si dhe e falënderoi për punën e palodhshme që e bën për familjen.

“Kjo eshte ditlindja’ e 8 e jotja qe e festojm’ bashk. Sa here qe vjen kjo dit’ m’kap nifar panike, se kurr nuk e di a muna me ta bo ndonje dhurat qe tpakten qe ne shenje mirenjohje e shperblen 10% punen tane te palodhshme qe e ben per femijet tone edhe per neve dyve. Ur a super MoM and super Wife. Urime 28-tshi zemer, Te don gjithmone iKuqi. ”, janë fjalët e reperit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat