Aida Doci reagon pas lajmit se ajo ka aderuar në AAK - Bota Sot
Aida Doci reagon pas lajmit se ajo ka aderuar në AAK

Mediale Vip

Aida Doci reagon pas lajmit se ajo ka aderuar në AAK

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 18:15
Aida Doci

Pas lajmit se dje në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës kanë aderuar dy këngëtaret e njohura, Adelina Berisha dhe Aida Doci kjo e fundit e mohoi një gjë të tillë.

Aida ka thënë se ajo thjeshtë ka qenë e ftuar nga disa miq të brendshëm të AAK-së për të qenë pjesë dje në mbledhje.

Ajo ndër të tjerash ka pohuar se nuk e ka ndërmend të merret ndonjëherë me politikë sepse ajo i përket botës së Artit.

“Unë thjesht kam pasur ftese nga disa miq te brendshëm te AAK-së dhe e kam pranua ftesën me dëshirë te jem prezentë, por absolutisht nuk kam te beje me ndonjë parti politike dhe as qe mendoj te merrem ndonjëherë me politike sepse unë i përkas Artit dhe ashtu do mbetet gjithmonë“, ka thënë Aida.

Ndërkohë, mbrëmë këshilltari i ish-kryeministrit Ramush Haradinaj, Erolld Belegu ka konfirmuar “aderimin e tyre”.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në video projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve të ardhshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...