Dy javë pas aksidentit që desh u mori jetën, djemtë e ‘Threedots’ dedikim special njëri-tjetrit - Bota Sot
Dy javë pas aksidentit që desh u mori jetën, djemtë e ‘Threedots’ dedikim special njëri-tjetrit

Mediale Vip

Dy javë pas aksidentit që desh u mori jetën, djemtë e ‘Threedots’ dedikim special njëri-tjetrit

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 09:42
‘Threedots’

Djemtë e ‘Threedots’ i kanë shpëtuar një aksidenti që gati sa nuk ua mori jetën.

Javë më parë dy artistët e ‘Threedots’ Bruno dhe Mir Vathi u përfshinë në një aksident të rëndë të cilit për fat të mirë edhe i shpëtuan.

Ata ishin duke shkuar për koncert në në Korçë dhe makina e tyre u përmbys në Maliq.

Së fundmi miku i tyre, Klajdi Haruni ka publikuar në Instagram një foto ku tregon se gjendja e tyre shëndetësore është mjaft e mirë dhe se bashkë atyre u shtohet jeta.

“Bashke na shtohet jeta ”, ka shkruar ai pranë fotos ku shihet me dy djemtë që i kanë shpëtuar bukur mirë aksidentit.

“Bashke djali ”, i ka komentuar më pas Bruno pranë fotografisë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bashke na shtohet jeta 🙏 @iambrunooooo @mirvathi

A post shared by Klajdi Haruni (@klajdiharuni) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat