Pas zërave për ndarje, Loredana dhe Mozzik këndojnë bashkë në promovimin e albumit - Bota Sot
Pas zërave për ndarje, Loredana dhe Mozzik këndojnë bashkë në promovimin e albumit

Mediale Vip

Pas zërave për ndarje, Loredana dhe Mozzik këndojnë bashkë në promovimin e albumit

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 08:22
Loredana dhe Mozzik

Loredana mbrëmë festoi lansimin e albumit të ri.

Loredana, për të bërë promovimin e albumit të ri, mblodhi në një vend kolegë, miq e bashkëpunëtorë.

Madje, ajo bashkë me Mozzik kënduan bashkë në këtë ndejë, duke lënë pas thashethemet për ndarje.

Të ftuar në promovimin e albumit të saj ishin edhe Getinjo, Kida, Dhurata Dora, Enis Bytyqi, e të tjerë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...