Alketa dhe Luana, në projektet televizive të radhës, do të punojnë falas! - Bota Sot
Alketa dhe Luana, në projektet televizive të radhës, do të punojnë falas!

Mediale Vip

Alketa dhe Luana, në projektet televizive të radhës, do të punojnë falas!

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 07:14
Alketa Vejsiu

Është lajmi që të dyja vajzat e ekranit e kanë dhënë vetë: nuk do të marrin rrogë, Alketa Vejsiu për të prezantuar festivalin e Këngës në Radio televizion, dhe Luana për moderimin e “Shiko kush luan“ në Top Channel!

Alketa e paska premtuar me kohë një gjë të tillë. Ajo është mjaftueshëm e kënaqur me organizimin e festivalit së bashku me regjizoren e mirënjohur Vera Grabocka, një angazhim të cilin duket e kanë marrë me mjaft optimizëm,

Sa për Luanën, ajo duket po fiton mjaft si imazh I produkteve që reklamon në Instagram!!!!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...