Brenda ditëlindjes së 7- të të Blue Ivy - Bota Sot
Brenda ditëlindjes së 7- të të Blue Ivy

Mediale Vip

Brenda ditëlindjes së 7- të të Blue Ivy

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 13:30
Blue Ivy, Beyonce

Vajza e parë çiftit Beyonce dhe Jay Z ka festuar ditëlindjen e 7-të për të cilën prindërit e famshëm ishin kujdesur për t’i organizuar një festë gjigande ngjyrë rozë.

Beyonce është tejet diskrete për të reklamuar fëmijët e saj, por kësaj here ylli botëror u tregua bujare duke ndarë me ndjekësit në instagram si rrallëherë jo vetëm foto të vajzës së ditëlindjes, por edhe të dy binjakëve.

Mami i Blue Ivy kishte veshur një kostum ngjyrë rozë dhe dukej magjepsëse.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...