Enca: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje - Bota Sot
Enca: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

Mediale Vip

Enca: Edhe tri ditë dhe ju bombardoj me puthje

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 22:28
Enca Haxhia

Enca Haxhia ka provokuar keq me fotografinë e fundit.

Enca Haxhia ka kohë që ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, e pritjes së fansave të saj duket se u ka ardhë fundi.

Këngëtarja, përmes një postimi që e bëri së fundi, u shfaq e shtrirë në dysheme, teksa gati i doli tërësisht gjoksi.

Ajo njoftoi fansat se pas tre ditësh do ta lansojë këngën e re me titull “Mwah”, të shoqëruar edhe me klip.

“-3 ditë…Dhe ju bombardoj me puthje ”, ka shkruar ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat