Shkumbin Kryeziu me dedikim special për Mimozën me rastin e ditëlindjes - Bota Sot
Shkumbin Kryeziu me dedikim special për Mimozën me rastin e ditëlindjes

Mediale Vip

Shkumbin Kryeziu me dedikim special për Mimozën me rastin e ditëlindjes

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 16:16
Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu

Mimoza Mustafa sot feston ditëlindjen.

Sot është një ditë tejet e rëndësishme për Mimoza Mustafën.

Kjo për faktin se ajo feston ditëlindjen dhe ka mbushur plot 45 vite jetë. Me këtë rast nuk kanë munguar urimet e shumta e as ai romantik i bashkëshortit Shkumbin Kryeziu.

“Gëzuar e dashur ditëlindjen ,bashkëudhëtarja e jetës i paq ditët e vitet e bardha së bashku me dy dritat e jetës sonë Rozafën e Bojkenin”, shkruan në urimin e tij pranë një fotografie të publikuar në Facebook.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat