Tayna provokative nga dhoma e gjumit - Bota Sot
Tayna provokative nga dhoma e gjumit

Mediale Vip

Tayna provokative nga dhoma e gjumit

Më: 13 janar 2020 Në ora: 10:21
Tayna

Tayna ka publikuar foto nga dhoma e gjumit.

Reperja shqiptare, Tayna, është shfaqur joshëse në foton e fundit.

Në imazhin e postuar ajo ka treguar linjat trupore ndërsa ndodhet në dhomën e gjumit. Këto janë pozat të cilat duket se i ka në qejf ajo pasi shpesh e shohim para pasqyrës.

Reperja ndryshe po e shijon suksesin e saj në muzikë dhe po konsiderohet si ndër më të komentuarat lidhur me këtë fakt.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat