Partnerja e Lorik Canës publikon fotografi me vajzën e porsalindur - Bota Sot
Partnerja e Lorik Canës publikon fotografi me vajzën e porsalindur

Mediale Vip

Partnerja e Lorik Canës publikon fotografi me vajzën e porsalindur

Më: 23 janar 2020 Në ora: 14:22
Lorik Cana, Monika dhe Boiken

Lorik Cana është bërë baba i një vajze më 17 janar. Ai dhe Monica u bënë prindër për herë të dytë dhe vendosën ta quajnë vajzën Enkeleida.

Loriku nuk ka publikuar ende një fotografi të vogëlushes në rrjete sociale, por Monica nuk ka hezituar të postojë një imazh të ëmbël.

Me ndjekësit e saj në Instagram, ka ndarë një moment të dorës së vogël të vajzës që e mban në gjoks.

Më parë, ish-kapiteni tregoi se i pëlqejnë emrat ilirë, prandaj i vendosën emrin shqiptar.

Të dy gëzojnë edhe një djalë, të cilin e kanë quajtur Bojken.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat