Edona veshi kompletet më të bukura, bëhet si zonjë për në festë - Bota Sot
Edona veshi kompletet më të bukura, bëhet si zonjë për në festë

Mediale Vip

Edona veshi kompletet më të bukura, bëhet si zonjë për në festë

Më: 24 janar 2020 Në ora: 17:38
Edona Llalloshi

Edona Llalloshi që nga fillimi ka qenë një këngëtare e dashur për publikun kosovar.

Ajo është pjesë e skenës tash e një kohë të gjatë dhe gjithmonë ka sjellë vetëm hite të mëdha.

Edona është shumë e ftuar të këndojë në cdo vend ku ka shqiptarë.

Ajo është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është zbukuruar për në festë, e me këtë pamje ajo lë pa fjalë të gjithë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat