Rihanna pritet të rikthehet me album të ri - Bota Sot
Rihanna pritet të rikthehet me album të ri

Mediale Vip

Rihanna pritet të rikthehet me album të ri

Më: 15 shkurt 2020 Në ora: 20:39
Rihanna

Këngëtarja e njohur, Rihanna, dje kishte sjell një dhuratë interesante për adhuruesit e saj.

Ajo ka bërë të ditur se shumë shpejtë pritet të publikojë albumin e saj më të ri, këngëtarja në vitin 2016 kishte publikuar albumin e fundit “Anti” dhe nga atëherë ka pauzuar në muzikë.

Në rrjetin social Instagram ajo shpërndau një storie ku dukej që ishte brenda në studio duke punuar, “Banda, përsëri në studio”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografie, shkruan Elle.

Rihanna për këtë album si duket do të punojë me produksionin “The Neptunes”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat