Afrona nuk po e duron ndarjen fizike nga Blero, ka një mesazh për të - Bota Sot
Afrona nuk po e duron ndarjen fizike nga Blero, ka një mesazh për të

Mediale Vip

Afrona nuk po e duron ndarjen fizike nga Blero, ka një mesazh për të

Më: 25 mars 2020 Në ora: 15:47
Blero dhe Afrona

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

E përhapja e koronavirusit ka bërë që Afrona dhe Blero të mos jenë afër fizikisht pranë njëri-tjetrit.E mungesa e afërsisë fizike po e mundon Afronën.

Ajo ka publikuar disa foto me Bleron, duke i përshkuar se ai po i mungon shumë."Nuk mund ta përballojë ndarjen fizike nga ti" ka shkruar Afrona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat