Dita e 15-të në karantinë, Ronela Hajati tregon çfarë e bëri krenare - Bota Sot
Dita e 15-të në karantinë, Ronela Hajati tregon çfarë e bëri krenare

Mediale Vip

Dita e 15-të në karantinë, Ronela Hajati tregon çfarë e bëri krenare

Më: 25 mars 2020 Në ora: 17:44
Ronela Hajati

Këngëtarja Ronela Hajati ka ndarë një moment nga vetizolimi në këto ditë të emergjencës së koronavirusit.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shihet pa tualet, në variantin ujë dhe sapun, teksa ndan përjetimin e aj.

“Dita 15 nëkarantinë.. Sot dola në ballkon ndeza dhe fika makinë… punonte pulti, krenare!

Po mendoj ta bej dhe nga darka si veprim”, shkruan ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat